KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 14234332

nr 1423 4332

Skulpturer

3 st, Buddha, metall och trä. Höjd: 6-23 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:59:43

28/9 19:49:39 1      Vinnande bud